Individual Female
53rd place - Rebecca Woollard - 10 laps in 22:21:01
Individual Male
96th place - Tom Cleary - 8 laps in 20:58:19
Pairs Female
2nd place - Team Bex & Gem - 27 laps in 23:42:15
Rebecca Stark (12 laps) & Gemma Burley (15 laps)
Pairs Mixed
3rd place - Team Brexin - 28 laps in 23:45:16
Marie Droniou-Bordry (14 laps) & Carlo van Leeuwen (14 laps)
Small Team Female
21st place - Tired & Emotional - 23 laps in 24:24:08
Jenna Shergold (5 laps)
Linda Francis (6 laps)
Tiggy Sinclair (6 laps)
Julie Ward (6 laps)
32nd place - Tag You Are It - 17 laps in 23:34:31
Claire Anderson (4 laps)
Michelle Harrison (4 laps)
Rachel Creasey (5 laps)
Belinda Moore (4 laps)
Small Team Mixed
102nd place - Martyns Monday Maidens - 25 laps in 24:20:21
Lesley Hoskins (5 laps)
Diane Rice-Adams (5 laps)
Rob Jones (5 laps)
Tracy Puttock (5 laps)
Martyn Judd (5 laps)
Large Team Female
24th place - Sole Mates (HERC) - 22 laps in 24:31:19
Emma-Jane Badley (3 laps)
Joanne Johnson (3 laps)
Bridget Gregory (3 laps)
Helen Evans (5 laps)
Shirley Crittell (3 laps)
Lauren Mudliar (5 laps)
Large Team Male
19th place - Costas Magnificent 8 - 25 laps in 21:04:51
Steve Whitehead (5 laps)
Matt Risden (4 laps)
Dean Ryan (4 laps)
James Kinley (4 laps)
William Isaacs (2 laps)
Glenn Fenwick (5 laps)
Large Team Mixed
33rd place - Hedgejogs - 34 laps in 24:06:05
Martin Gale (5 laps)
Chris Brooks (5 laps)
Robert Harding (5 laps)
Chris Chester (5 laps)
Kirsty Cartwright (5 laps)
Simon Minard (5 laps)
Amna Salih (4 laps)
46th place - Hedgie Power - 32 laps in 23:28:34
Jerome Bordry (7 laps)
Michele Jacobs (6 laps)
Joanne Labram (6 laps)
Kevin Rowe (6 laps)
Matthew Bowers (2 laps)
Rob Peck (5 laps)
162nd place - Anna Real Hen Do - 25 laps in 23:56:16
Dan Philp (5 laps)
Karen Rice (1 lap)
Stefan Hargrave (4 laps)
Anna Clark (4 laps)
Mark Bowers (4 laps)
Marc Ramsdale (4 laps)
Mark Staples (3 laps)
195th place - Cirque du Sore Legs - 20 laps in 24:08:14
Keith Diaper (3 laps)
Chris Collins (2 laps)
Roberta Buhagiar (3 laps)
Ben Harbach (5 laps)
Laura Wren (4 laps)
Vicki Becheley (3 laps)
Well done also to Hedgies running in other teams...
Gavin Collins (6 laps) - 26th place for Night of the Running Dead
Ian Pierce (5 laps) and Ian Bradley (5 laps) - 147th place for the A-Tom Bombs
Aurelio Bello (5 laps) - 163rd place for Mixed Nuts
Sonia Rushby (5 laps) - 12th place for ERC C